درباره ما
نویسنده : مدیر سایت    
پنج شنبه 5 مرداد 1396
    
بازدید: 2017
    
زبان : فارسی
    

انتشارات نگاه نو فرهنگ

این انتشارات از تاریخ 96/12/26 با مجوز شماره 13902 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به طور رسمی و قانونی با مدیر مسئولی آقای جواد امیرسالاری فعالیت انتشاراتی خود را آغاز کرده و هدف اصلی آن، چاپ و نشر کتاب های کمک آموزشی در زمینه زبان و ادبیات فارسی با عنوان «مجموعه کتاب های نگاه نو» از مدیر انتشارات بوده است.

در همین راستا از آغاز تأسیس تا پایان سال 98 اقدام به تألیف یا چاپ مجدد 37 عنوان کتاب با مجموعه شمارگان 80000 جلد نموده است.

این روند تألیف و چاپ در سال 1399 نیز علی رغم افزایش بی سابقه قیمت کاغذ و اقلام مربوط به چاپ و مشکلات ناشی از شیوع بیماری کرونا و مشخص نبودن وضعیت آموزش و تحصیل و نوع حضور دانش آموزان در مدارس با توکل به خداوند با جدیت و علاقه دنبال خواهد شد و کتاب های نگاه نو را مطابق با آخرین تغییرات کتاب های درسی در اختیار دانش آموزان و دبیران محترم قرار خواهد داد.

لازم به یادآوری است این انتشارات، آمادگی دارد تجربه خود را در تألیف و چاپ و نشر کتاب به علاقه مندانی که تمایل دارند، آثار و نوشته های خود را به کتاب تبدیل کنند، ارائه نماید و در زمینه چاپ آثار آنان با نازل ترین قیمت، مساعدت و همکاری لازم به عمل آورد.

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.